Verantwortung

CircHive

CircHive — це новий проєкт Horizon Europe, створений з метою допомоги підприємствам і державному сектору визначати та вимірювати цінність природи, а також звітувати про неї.

Визначаючи цінність природи, CircHive прагне допомогти організаціям приймати обґрунтованіші рішення, спрямовані на захист екосистем, покращення стану біорізноманіття та створення нових можливостей для суспільства та бізнесу.

Наша діяльність

CircHive — це п’ятирічний проєкт вартістю 11,5 млн євро, в якому беруть участь 15 наукових і 10 кейс-стаді партнерів. У рамках проєкту будуть розроблені точні та стандартизовані методи, які поєднуватимуть два підходи до визначення цінності природи: оцінка впливу діяльності людини на біорізноманіття й облік природного капіталу. Все більше організацій використовують ці два підходи, щоб зрозуміти та визначити цінність природи, яка становить основу їхньої діяльності. Завдяки поєднанню цих методів у проєкті отримаємо комплексніший підхід до визначення цінності природи та сприяння розвитку біорізноманіття.

CircHive тісно співпрацюватиме з іншими підприємствами та містами, щоб розвивати BEEHive (Biodiversity Excellence of Enterprises — Якісна робота підприємств у сфері біорізноманіття) — нову спільноту, відкриту для усіх організацій, зацікавлених у тому, щоб навчитися вимірювати свій вплив на природу та контролювати його. Члени спільноти BEEHive співпрацюватимуть у розробці та тестуванні результатів проєкту CircHive та отримуватимуть підтримку в розробці методів сталого управління.

Мета CircHive — наочно продемонструвати переваги визначення цінності природи та допомогти в популяризації використання оцінки впливу діяльності людини на біорізноманіття й обліку природного капіталу. Для цього в рамках проєкту передбачається організація заходів, публікація навчальних матеріялів, підготовка аналітичних записок і проведення роботи над стандартизацією методу оцінки впливу діяльності людини на біорізноманіття. Зацікавлених учасників державного та приватного секторів запрошують приєднатися до співтворчості у відповідних хабах BEEHive.

Наукові партнери

Цей проєкт отримав фінансування від науково-інноваційної програми Європейського Союзу «Горизонт Європа» (Horizon Europe) відповідно до грантової угоди № 101082081.

 

Цей проєкт фінансується Європейським Союзом. Зміст публікації є винятковою відповідальністю партнерів CircHive і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Висадка дерев

«Агродерев» — це компанія яка займається переробкою деревини. Працівники цієї компанії стверджують «Ми переробляємо ліс, а отже маємо компенсувати природі — переробили дерево, значить маємо посадити нове»!